MediaCat

Coca-Cola kişisel etiket kampanyasını Türkiye’ye uyguluyor

Marka, projeyi Ekim ayı itibari ile başlatacak.

Coca-Cola kişisel etiket kampanyasını Türkiye’ye uyguluyor

Coca-Cola‘nın 32 ülkedeki tüketicileriyle doğrudan ilişki kurmak için tasarladığı ‘Bir Coca-Cola Paylaş’ (Share a Coca-Cola) adlı kampanya, Avrupa çapında 1 Mayıs’ta başlamıştı. Kampanya kapsamında Coca-Cola, Coca-Cola Light ve Coca-Cola Zero şişeleri üzerindeki ikonik Coca-Cola logosu farklı ülkelerdeki en yaygın isimler, rumuzlar ve duygusal ifadelerle değiştirilmişti.

Marka, ‘Bu Coca-Cola Senin İçin’ adını verdiği projesi ile kampanyayı ülkemizde de uygulamaya geçireceğini açıkladı. Proje kapsamında, 330 mL Coca-Cola kutuları ve litrelik şişelerin üzerinde yer alan etiketler üzerinde isimler yer alacak. Ekim ayında başlayacak projede etiketlerin gülümseten birer sürprize dönüşmesinin yanı sıra; tüketiciler satın aldıkları her iki adet 2,5 litrelik Coca-Cola içeceğinden birinde, 1 litre Coca-Cola kazanma şansı yakalayacak.

AB’de yürütülen kampanyada marka tüketicilere, shareacocacola.com adresi üzerinde kampanyayı aileleri ve dostlarıyla birlikte deneyimleme imkânı da tanıyor. Kullanıcılar siteye girerek kendilerine özel kola kutularını oluşturabiliyor ve paylaşabiliyorlar. Coca-Cola Türkiye’nin açıklamasında benzer bir uygulamanın ‘Bu Coca-Cola Senin İçin’ kampanyasında hayata geçirilip geçirilmeyeceği konusunda bilgiye yer verilmedi.

Proje, 2013 sonuna kadar devam edecek.

[GaleriEkle url=”coca-coladan-kisisel-etiket-kampanyasi”]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.