Sütaş’tan Ramazan sürprizi

Sütaş 35.yılında, Ramazan’da sevdikleriyle aynı sofrayı paylaşanların anılarını unutulmaz kılacak...

12.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Sütaş 35.yılında,  Ramazan’da sevdikleriyle aynı sofrayı paylaşanların anılarını unutulmaz kılacak özel fotoğraf kampanyasına katılan 135.000 kişinin bayram tatlılarını evlerine kadar getirecek.

Sütaş ürünleri bulunan iftar sofrasında ailece ya da arkadaşlarıyla çektirdikleri fotoğrafları Sütaş web sayfasına yükleyen (www.sutas.com.tr) ya da 2332 numarasına MMS ile gönderen ilk 135.000 kişi, Sütaş Tatlımmm paketini kazanacak.  10 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında devam edecek kampanyada, ilk 135.000 katılımcının içinde yer alanlara, farklı çeşitlerde 12 adet Sütaş Tatlımmm ürünü hediye edilecek. 

Bitter çikolatalıdan, muzlu pudinge uzanan Tatlımmm Puding, çikolatalı sütlü ve çikolatalı çilekli Tatlımmm Tatlımmm çeşitlerinden oluşan toplam 1.620.000 paket Tatlımmm’ın hediye edileceği kampanya, aynı zamanda Sütaş’ın tüketiciye birebir ulaşan en büyük promosyon kampanyalarından bir olacak.

Prodüksiyonunu Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi’nin üstlendiği kampanya filminde, Christian Adam’ın “Si Tu Savais Combien Je T’aime” adlı parçası Ömer Ahunbay tarafından Ramazan temasıyla yeniden düzenlendi.  Aynı parça Sütaş’ın 35. yıl filminde de Candan Erçetin’in yorumuyla izleyicilerle buluşmuştu. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.