iPad Kipa mağazalarında satılacak

Apple’ın dünya çapında en çok talep gören ürünlerinden iPad, Kipa mağazalarında Türk tüketicisiyle buluşuyor...

12.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu yılın nisan ayında ABD’de satılmaya başlanan Apple’ın dünya çapında en çok talep gören ürünlerinden iPad, Kipa mağazalarında Türk tüketicisiyle buluşuyor. 3G özellikli 32 ve 64 GB hafıza kart seçenekli toplam 350 adet iPad Türkiye’deki tüm Kipa mağazalarının elektronik bölümlerinde satışa sunulacak.

32 GB hafıza kartlı, 3G özellikli iPad’ler 2.390 TL’den satışa çıkarılırken, 64 GB ve 3G özellikli versiyon 2.590 TL’den, 12 taksit imkanıyla tüketicilere sunulacak. iPad’lerin satışı Türkiye genelinde Kipa’nın 24 hipermarketinde gerçekleştirilecek. Satışı yapılacak mağazalar, Bornova, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Bodrum, Antalya, Çanakkale, Aydın, Konya, Çorlu, Edirne, Bornova-Forum, Ankara-Oran, Aydın-Kuşadası, Muğla-Marmaris, Bursa, Torbalı, Mersin, Ankara-Forum, Kurtköy, Aydın-Forum, Balıkesir, Pendik ve Armada olarak sıralandı.

Kipa’dan yapılan açıklamada, 3G ve Wi-Fi modeli ile satılacak tüm iPad’lerin SIM kart kullanımına imkan veren IMEI kayıtlı olduğuna dikkat çekilirken, tüm ürünlerin 2 yıl garanti kapsamında olduğu kaydedildi.

Açıklamada, ayrıca iPad’lerin daha çok mobil kullanım amaçlı olduğundan ve her yerde Wi-Fi bulunmadığından müşteri analizleri sonucunda daha çok tercih edilmesi nedeniyle Wi-Fi  +  3G satışının yapılacağı vurgulandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.