Sütaş konkurundan üç ajans çıktı

Sütaş CMO’su Ergun Ermutlu, MediaCat’e özel yaptığı açıklamada konkur sürecinin kendileri için zorlu ve uzun bir süreç olduğunu belirtti.

05.12.2012 - 13:22 | MediaCat

sütaş konkurundan üç ajans çıktı ergun ermutlu

Temmuz ayında kolları sıvayan ve üç aşamalı bir konkur gerçekleştiren Sütaş, yıl bitmeden kararını verdi.

Sütaş yola üç ajansla birden devam edecek. Konkur süreci sonunda el sıkışılan ajanslar, Grey İstanbul, Happy People Project ve Leo Burnett istanbul.

Sütaş CMO’su Ergun Ermutlu, MediaCat’e özel yaptığı açıklamada; konkur sürecinin kendileri için uzun bir süreç olduğunu ancak başarıyla tamamladıklarını belirtti. Uzun sürmesinin sebebi olarak da Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi ile uzun süren iş birliğinden doğan sinerjiyi bundan sonra çalışacakları ajanslarıyla da elde etmek istemeleri dolayısıyla gösterdikleri önem ve hassasiyeti işaret etti.

Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi’nin Sütaş’a yaptığı katkının arkasında bu uzun süreli birlikteliğin bulunduğuna inandıklarını söyleyen Ermutlu, yine uzun süreli bir yol arkadaşlığı peşinde olduklarını,  tarafların birbirini iyi anlayıp içselleştirebilmesi için sürece değer verip özen gösterdiklerini ifade etti.

 

Enes Taşkıran

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.