Sürdürülebilir mağazaya giden en sürdürülebilir yol

IKEA, Greenwich'teki sürdürülebilir mağazasının tanıtımına çevre ve sağlık dostu bir kampanyayla devam ediyor.

11.04.2019 - 14:57 | Arzu Nilay Kocasu

IKEA ile yürüyüş zamanı

Geçtiğimiz aylarda Londra’daki ilk sürdürülebilir mağazasını duyuran IKEA, çevre dostu girişimlerine yeni bir kampanyayla devam ediyor. Greenwich’te bulunan mağazaya erişim için hedef kitlesini olası en çevre dostu ulaşım türüne teşvik eden kampanyada marka, Londra’nın güneydoğusundaki 80 ayrı noktaya astığı açıkhava ilanların her birinde ilgili noktadan mağazaya kaç adımlık yol kaldığını duyuruyor.

Yürüyerek gittikleri alışverişlerden dönerken satın aldıkları ürünleri taşımakta zorluk çekme ihtimali olan tüketicileri de düşünen IKEA, Mother Londra imzalı kampanya kapsamında, mağazadan 40 dakika mesafede yaşayanlar için teslimat ücretini 35 Pound’dan 15 Pound’a düşürüyor. İndirim, mağazanın açılışını takip eden 10 hafta boyunca geçerli olacak.

Yürüyemeyecek durumdakiler için Transport for London tarafından belirlenmiş toplu taşıma güzergâhlarının da yer aldığı ilanlar altı ay boyunca IKEA severlere rehberlik etmek için sokakları süsleyecek.

IKEA ile yürüyüş zamanı

IKEA ile yürüyüş zamanı

IKEA ile yürüyüş zamanı

IKEA ile yürüyüş zamanı

KÜNYE

  • Reklamveren: IKEA
  • Reklam Ajansı: Mother Londra
Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.