“Yaşamımıza umut olduğunuz için teşekkür ederiz”

Cerebral Palsy’li çocuklar ile onların hayatlarına umut olan gönüllüler Steptember Gönüllü Buluşması'nda bir araya geldi.

25.12.2018 - 13:42 | MediaCat

"Yaşamımıza umut olduğunuz için teşekkür ederiz"

Cerebral Palsy konusunda farkındalık yaratmak ve bağış toplamak amacıyla Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı tarafından düzenlenen Steptember Gönüllü Buluşması başta Ford Otosan, Zorlu Holding, Borusan Holding, ING Bank, Vestel, Ebebek, FLO ve Penti olmak üzere 42 kurumsal firmanın desteğiyle, Cerebral Palsy’li çocuklar ile gönüllüleri bir araya getirdi.

Borusan Danışmanlık, Borusan Mannesmann, Ipsos, Kredi Kayıt Bürosu, Vestel, Zorlu Tekstil, Borusan Otomotiv Grubu, Zorlu Holding, Zorlu Enerji Grubu, Zorlu Gayrimenkul, Ey Türkiye ve Ford Otosan’ın plaketlerinde kavuştukları etkinliğin ardından açıklanan 2018 Steptember sonuçlarına göre bu yıl Cerebral Palsy’li çocuklar için 42 firmadan 2 bin 832 gönüllü tarafından kurulan 885 takım toplam 1 milyon TL bağış topladı. Toplanan bağışlarla Cerebral Palsy’li çocuklar 2019 yılı boyunca 2 bin 167 seans ücretsiz hidroterapi, fizyoterapi, özel eğitim, oyun temelli rehabilitasyon, erken müdahale hizmeti ve erken öğretim bursu alacaklar.

Steptember 2018

Steptember Gönüllü Buluşması etkinliğinde konuşan Cerebral Palsy Türkiye Genel Direktörü Nigar Evgin şu açıklamada bulundu:

“16 yıldır Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nda görev yapıyorum ve her gün çocuklarımızın adım adım gelişim sağladığını gördükçe değerli destekçilerimize minnet duyuyorum. 2014 yılında Cerebral Palsy Alliance üzerinden gelen bir Linkedln mesajıyla başlayan ve bizim için yıldan yıla büyük bir etkinlik haline gelen Steptember Sosyal Sorumluluk projesinin beşinci yılını kutluyoruz. Steptember ile beş yıl içerisinde toplam 2 milyon 523 bin 796 TL bağış topladık. Değerli destekçilerimiz sayesinde, bu bağışlarla birçok Cerebral Palsy’li çocuğun umut dolu gelişimlerine şahit olduk. Cerebral Palsy Türkiye olarak, değerli destekçilerimizle birlikteliğimizin yıllarca sürmesini ve her geçen yıl daha fazla çocuğa ulaşabilmeyi diliyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.