Spor Odaklı Pazarlama İletişimi 10 Ocak’ta başlıyor

Marka Okulu bünyesinde verilecek Spor Odaklı Pazarlama İletişimi eğitim programında spor ve pazarlama iletişiminin ortak payda ve bileşenleri bilimsel veriler ışığında ele alınacak.

28.12.2021 - 09:51 | MediaCat

Nelson Mandela’nın meşhur sözünde altını çizdiği gibi, “Spor, dünyayı değiştirebilecek güce sahip”. Etkisini ve insanlara ulaşma yetisini binlerce yıldır kaybetmeyen spor, insanları duygusal açıdan ortak bir zeminde buluşturup kalplere dokunan öyküler yaratan, yeni teknoloji ve toplumsal değişimlerle barışık ve bu doğrultuda genişleyen bir ekosistem.

Marka Okulu 2022 eğitim programları kapsamında sunulan Spor Odaklı Pazarlama İletişimi‘nde spor ve pazarlama iletişiminin ortak payda ve bileşenleri, spor odaklı iletişimin dünya çapındaki öncülerinden Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm tarafından bilimsel açılımda ele alınacak. Spor odaklı pazarlama iletişiminin püf noktalarının stratejik açıdan irdeleneceği eğitim programında sporun dijital dönüşüme sağladığı katkılar, konunun uzmanları tarafından vaka çalışmaları ile değerlendirilecek.

Spor odaklı iletişim stratejilerinde uzmanlaşmak ve spor alanında kendini geliştirmek isteyen iletişimciler, sponsorluk çalışmalarını yönlendiren marka yöneticileri ve yönetici adayları bu eğitim program sayesinde spor iletişimine dair tüm ayrıntılara hâkim olabilecek. Spor odaklı pazarlama iletişiminin temelleri, sponsorluk, spor pazarlaması, spor iletişiminin farkları ve ayrıntılarının yanı sıra sportif bir kampanya oluştururken nelere dikkat edilmesi gerektiği de eğitim programında tüm detaylarıyla sunulacak.

Sınırlı sayıda kontenjanla online düzenlenecek Marka Okulu hakkında detaylı bilgiye markaokulu.ist adresinden ulaşabilir, eğitim programlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.