MediaCat

Doğtaş Kelebek’ten ticari unvan değişikliği

Doğtaş Kelebek Mobilya Grubu ticari unvanını değiştiriyor.

Doğtaş Kelebek’ten ticari unvan değişikliği

Bünyesinde yer alan Doğtaş, Kelebek, Lova Yatak, Kelebek Mutfak Banyo ve Ruum Store markalarıyla, 479 mağaza ile mobilya sektöründe hizmet veren Doğtaş Kelebek Mobilya Grubu’nun ticari unvanı, Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak değişti. Yeni unvanını 24 Aralık itibarıyla kullanmaya başlayan şirket, borsada “DGNMO” işlem kodunu kullanacak.

Doğanlar Mobilya Grubu CEO’su İsmail Doğan

Doğanlar Mobilya Grubu CEO’su İsmail Doğan değişikliğe dair şu açıklamada bulundu: “Bugün ve gelecekteki markalarımızın tümünü temsil edecek olan çatı markamız Doğanlar Mobilya Grubu, yeni yolculuğuna hazır. Bir süredir öngördüğümüz bir değişikliği hayata geçirdik. Grup bünyesinde yer alan ve gelecekte yer alacak markalarımız bireysel yolculukları için bu unvan değişikliğinin gerekli olduğu öngörüsüyle hareket ederek, unvanımızı ‘Doğanlar Mobilya Grubu’ olarak değiştirdik.”

Amerika ve İngiltere’de kurulan şirketler aracılığıyla perakende mağazalaşma sürecini de devam ettiren grup, marka stratejileri kapsamında; Fransa, Hollanda, Çin, Afrika, Orta Doğu, Kıbrıs, Balkan ve Türk Cumhuriyetlerinde yatırım yapmaya devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.