Marka Okulu’nda 2022 eğitim programları başlıyor

Pazarlama iletişimi ekosisteminin tüm öğelerine dokunan eğitim programları sunan Marka Okulu'nun 2022 programı Ocak ayında başlayacak.

17.12.2021 - 14:22 | MediaCat

Markalaşmayı esas alan sektörleri ve akademiyi bir araya getirerek sektörel eğitimler düzenleyen Marka Okulu, 2022 eğitim programlarını katılımcılarıyla Ocak ayında buluşturmaya hazırlanıyor.

Profesyonel hayatına yeni bir yön vermenin yanı sıra pratikle teoriyi dengelemek isteyenler, çalışanlarını güncel trendlere ve global dönüşümlere akademik bir perspektifle entegre etmek isteyen yöneticiler, iletişim ve işletme alanında eğitim görmüş ve spesifik bir konuda uzmanlaşmak isteyenlerin buluşma noktası Marka Okulu, pazarlama iletişimi ekosisteminin tüm öğelerine dokunan eğitim programlarına devam ediyor.

Marka Okulu, katılımcılarına Ocak ayında yine dopdolu eğitim programları sunacak. Marka Okulu’nda Spor Odaklı Pazarlama İletişimi’nde Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm, Davranışçı Pazarlama’da Deeper Kurucu Ortağı & Eğitmen İhsan Özçıtak, Marka Büyüten Stratejiler’de Strateji ve Marka Danışmanı & Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Lale Saral Develioğlu, Pazarlama ve Yaratıcılık’ta WPP Türkiye Kıdemli Danışmanı Tuğbay Bilbay, Uygulamalı Kullanıcı Deneyimi Tasarımı’nda (UX) Prof. Dr. Kerem Rızvanoğlu eğitmen olarak yer alacak.

Ocak ayında spor ve pazarlama iletişiminin ortak paydaları, karar alma süreçleri ve uzun soluklu bir marka inşasının temel taşları, stratejik marka yönetiminin bileşenleri, pazarlama ve yaratıcılık arasındaki koordinasyon ve pazarlama iletişimi yönetimi süreçlerinde öne çıkan bir unsur olan kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik ele alınacak.

Sınırlı sayıda kontenjanla online düzenlenecek Marka Okulu hakkında detaylı bilgiye markaokulu.ist adresinden ulaşabilir, eğitim programlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.