MediaCat

Tolga Büyükdoğanay’a Ogilvy’de yeni görev

Büyükdoğanay, kariyerine Ogilvy Social.Lab’de devam edecek.

Tolga Büyükdoğanay’a Ogilvy’de yeni görev

2015 – 2017 yılları arasında Ogilvy & Mather Amsterdam çatısında global kreatif direktör unvanıyla kariyerini sürdüren Tolga Büyükdoğanay, Ogilvy & Mather Social.Lab ECD’si oldu. Büyükdoğanay yeni görevinde Philips, CenterParcs ve ProRail gibi markalardan sorumlu olacak.

Atamayla ilgili açıklamada bulunan Büyükdoğanay, herkesin bildiği üzere sektörün bir değişim içerisinde olduğunu ve değişimi oldukça iyi okuyan Ogilvy Social.Lab’ın yaratıcılık ve etkililik kombinasyonunuyla çok iyi bir şekilde bütünleştiğini belirterek, “Ses getiren kampanyalar yaratmak için ekiple çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

Ogilvy Social.Lab Yönetici Direktörü Heleen Heijt ise, “Tolga’nın dönüşüyle birlikte şirkete iletişim konusunda zihni açık ve vizyoner birisini getirmiş olduk. Kendisi daha önce yeteneklerini Ogilvy’de göstermişti ve şimdi de tonlarca deneyimle birlikte taptaze bir bakış açısı sunuyor bize. Dolayısıyla kendisinin gelişiyle keratif ekibimizin tekrar tamamlanmış olduğunu görmekten çok mutluyuz” sözlerini sarf etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.