MediaCat

Sözcü Televizyonu yayın hayatına başlıyor

Sözcü Televizyonu (SZC TV) 1 Mart’ta televizyon ekranlarına merhaba diyecek.

Sözcü Televizyonu yayın hayatına başlıyor

Gazeteci ve yazar Yılmaz Özdil yönetiminde yayın hayatına başlamaya hazırlanan televizyon kanalı SZC TV tüm platformlarda test yayınlarına start verdi. Resmî yayın tarihi yaklaşan kanalın ekran yüzleri de açıklanmaya başladı.

Tuba Emlek, Umut Yertutan, Mustafa Sağlamer, İskender Baydar, Özlem Ermiş Beyhan, Burak Ersemiz, Egehan, Çağla Atlı, Murat Muratoğlu, Ceylin Çağatay, Gökhan Kayış, Merve Ekinci ve Ali Ekber Yıldırım SZC TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan isimlerden bazıları. Dr. Deniz Demirhan meteorolojik değerlendirmelerini izleyicilere aktarırken, Oya Başar da Olmaz Bu Kadar isimli özel bir haber bülteni için kamera karşısına geçecek.

Anadolu’dan haberleri Memleket Meselesi’nde Yaşar Özer, özel gereksinimleri olan çocukların mutlu ve başarılı bir hayat sürmesini sağlamanın formüllerini Neden Olmasın’da İlke Tüzüner ele alacak.

Ünlü gazeteci Ruhat Mengi de uzman konuklarıyla bilgilendirici tartışmaların fitilini Her Açıdan’da ateşleyecek.

1 Mart’ta resmî olarak yayın hayatına başlaması planlanan kanala Digiturk’te 60, D-smart’ta 93, Turkcell TV Plus ve Tivibu’da 69, Türksat Kablo TV’de ise 76. kanaldan erişmek mümkün.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.