Söz CMO’da: Gamze Çuhadaroğlu

Danone'un global yönetiminden Gamze Çuhadaroğlu, markanın ikinci ve üçüncü çeyrek senaryolarına dair planlarını paylaşıyor.
28.04.2020 - 14:13

Birey ve toplum perspektifinden bakıldığında coronavirus salgınının alışkanlıkları değiştireceği, rutinleri bozacağı öngörülüyor. Bu değişimin çıktılarının iletişim, marka ve pazarlama dünyasına yansıması da aynı hızda kaçınılmaz olacak. Tüketici nasıl etkilenecek, pazarlama ve iletişim stratejilerinde nasıl bir yol izlenecek, marka sadakati mümkün olacak mı, markaların salgından çıkarması gereken dersler neler?

CMO Society Üyeleriyle gerçekleştirdiğimiz online buluşmalarda iletişim, pazarlama ve marka dünyasında yaşanacak değişimleri ve öngörüleri konuşmaya devam ediyoruz. Danone Bitkisel Bazlı Ürünler Global Kıdemli Başkan Yardımcısı Gamze Çuhadaroğlu arz-talep dengesizliğinin yarattığı soruna yönelik çözümlerini, yılın ikinci ve üçüncü çeyrek senaryolarına nasıl hazırlandıklarını ve yaklaşan trendleri anlatıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.