MediaCat

YouTube ve film festivallerinden işbirliği: We Are One

Ünlü film festivallerinden seçkiler, dijital film festivali We Are One’da gösterilecek.

YouTube ve film festivallerinden işbirliği: We Are One

Coronavirus salgını nedeniyle sinema salonlarının kapılarını kapattığı bugünlerde film festivalleri hakkında da erteleme kararı alınmıştı. Tribeca Enterprises ile işbirliği yapan YouTube ise film tutkunlarının festival hasretini 10 günlük dijital film festivali We Are One ile giderme niyetinde.

Prodüksiyonu ve organizasyonunu Tribeca Enterprises’ın üstleneceği dijital film festivali We Are One, 29 Mayıs – 7 Haziran tarihleri arasında YouTube’da düzenlenecek. Filmlerin youtube.com/weareone adresinden ücretsiz ve reklamsız izlenebileceği 10 günlük film festivalinde, aralarında Cannes Film Festivali, Toronto Uluslararası Film Festivali, Sundance Film Festivali, Berlin Uluslararası Film Festivali, Tribeca Film Festivali ve Venedik Film Festivali’nin de bulunduğu 20 organizasyondan kısa ve uzun metraj film ve belgesel gösterimlerinin yanı sıra müzik ve komedi içerikleriyle paneller de yer alacak.

Programının önümüzdeki haftalarda açıklanacağı We Are One’da izleyicilerden toplanacak bağışlar Dünya Sağlık Örgütü ve yerel organizasyonlara aktarılacak.

Film festivallerinin We Are One’da işbirliği yapmasının ise söz konusu festivallerin gelecekte düzenlenmeyeceği anlamına gelmediğini söylemek gerek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.