Sosyal pazarlamanın inceliklerini keşfedin

IMI Conferences 11 Mart 2009'da Swissotel'de düzenlenecek olan Social Marketing of Marketers seminerinde...

17.02.2009 - 15:22 | MediaCat

IMI Conferences 11 Mart 2009’da Swissotel’de düzenlenecek olan Social Marketing of Marketers seminerinde, I’m on Linkedln –Now What??? ve I’m on Facebook – Now What???” adlı kitapların yazarı, JibberJobber.com’un CEO’su Jason Alba ‘yı Türkiye’deki pazarlama profesyonelleriyle buluşturuyor.

Tüm dünyada pazarlamaya yeni bir boyut kazandıran, Türkiye’de her geçen yıl daha da gelişen Web 2.0 sitelerinin kullanımı, Social Networking for Marketers workshopında ayrıntılarıyla ele alınacak.
Jason Alba, pazarlamaya özgü sosyal ağ oluşturma sürecinde Linkedln, Facebook, Twitter ve blogların da dâhil olduğu Web 2.0 sitelerinin nasıl kullanılacağının ve gelecekte pazarlama stratejilerinin en önemli unsuru haline gelecek olan bu sosyal ağları kullanarak, ne tür fırsatlar yaratılabileceğinin sırlarını katılımcılarla paylaşacak.

Workshop kapsamında Kurumsalhaberler.com’un Yöneticisi Ortağı Murat Buyurgan yönetiminde “İnternette Pazarlama ve PR stratejilerinizi nasıl belirlemelisiniz” konulu bir panel gerçekleşecek. Online Pazarlama konusunda başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş şirketlerin tecrübelerini aktaracakları panelde, web tabanlı pazarlamanın gelişimiyle birlikte, geleneksel pazarlama tekniklerinde yaşanan değişim masaya yatırılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.