Fujitsu Siemens Computers’a yeni atama

Altyapı servis sağlayıcı Fujitsu Siemens Computers'ın kanal stratejilerine artık...

17.02.2009 - 15:32 | MediaCat

Altyapı servis sağlayıcı Fujitsu Siemens Computers’ın kanal stratejilerine artık Ali Serdar Atalay yön veriyor. Atalay, Intel ve Dell gibi endüstrinin önde gelen şirketlerinde yönetici olarak görev aldı.

Avrupa’nın lider altyapı servis sağlayıcısı Fujitsu Siemens Computers, Türkiye çapındaki satış ve hizmet kanalını güçlendirme çalışmalarına yeni bir atamayla hız verdi. Fujitsu Siemens Computers Kanal Satış Direktörlüğü’ne sektörün yakından tanıdığı bir isim olan Ali Serdar Atalay atandı. Atalay, 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.
Marmara Üniversitesi’nden İşletme alanında sertifikası olan Atalay, bilgisayar mühendisliği yüksek lisans eğitimini 1995 yılında Rochester Enstitüsü’nde yaptı ve 2007 yılında Pennsylvania Üniversitesi’nde Teknoloji Yönetimi üzerine Executive MBA derecesini aldı.

Ali Serdar Atalay, kariyerine ilk adımını 1995 yılında ABD New Jersey’deki Dialogic şirketi Yazılım Mühendisi Takım Lideri olarak attı. 2001-2007 yılları arasında yine New Jersey’deki Intel’de sırasıyla Mühendislik Müdürü (2001), Ürün Pazarlama Mühendisi (2003), Proje Yöneticisi (2004) ve Stratejik Planlama Müdürü (2006) pozisyonlarında görev aldı.

Ali Serdar Atalay, Fujitsu Siemens Computers Kanal Satış Direktörlüğü görevine atanmadan önce son olarak Dell Türkiye’de Partner Müşteri Yönetimi Program Müdürü olarak görev yapıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.