MediaCat

Sosyal medyada Ford ile ‘Büyük Takip’ başladı

Türkiye’nin senaryoya sahip ilk interaktif çizgi oyunu ‘Ford-Büyük Takip’ 15 Ocak 2013’e kadar oynanabilecek.

Sosyal medyada Ford ile ‘Büyük Takip’ başladı

Ford, maceraperest otomobil tutkunları için Facebook üzerinden oynanan ve Türkiye’de senaryoya sahip ilk interaktif çizgi oyun olma özelliği taşıyan ‘Ford-Büyük Takip’ adlı oyununu 21 Aralık 2012 tarihinde yayınlamaya başladı. Araştırmacı gazeteci Mehmet Güçlü karakterinin başrolde olduğu  macera ve aksiyon dolu oyunda, oyuncular ipuçları yardımı ile ünlü koleksiyonerin çalınan otomobillerini buluyorlar.

Ford – Büyük Takip’te oyuncular, Araştırmacı Gazeteci Mehmet Güçlü karakteri ile çalınan Ford modellerinin peşine düşüyor. Bulmacalar ve oyun içine yerleştirilmiş farklı görevler ile macera sürüyor. Çizgi roman havasında ilerleyen oyunda karşılaşılan görevler bölüm atladıkça zorlaşıyor.

Ortalama 30 dakikada tamamlanabilen oyun, 10 seviyeden oluşuyor. 10 seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcılar, ek fırsatlar da değerlendirildiğinde 20 çekiliş hakkı kazanıyor. Ne kadar çok çekiliş hakkı elde edilmişse hediye kazanma şansı da o kadar artıyor.

15 Ocak 2013’te oyunun bitiminin ardından, oyuna katılanlar arasında yapılacak çekilişle, 1 talihli Arçelik 140 Ekran LED TV ve Play Station 3 Slim 320GB kazanırken, 3 talihli beyaz iPad3 16GB WiFi, 10 talihli Play Station 3 Slim 320GB, 25 talihli yarışmacı ise 4. nesil gümüş gri iPod Shuffle sahibi olacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.