Sony’nin Türkiye hedefi 1 milyar Euro

Sony Eurasia A.Ş Genel Müdürü Mohsen Noohi, Türkiye'deki satışlarda 2013 hedefini açıkladı

07.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Sony Eurasia A.Ş Genel Müdürü Mohsen Noohi, Türkiye’deki satışlarda 2013 hedefini açıkladı.

Sony, en son teknolojiye sahip ürünlerini 360 derece teknoloji şovuyla tanıttı. Toplantı, Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi’nin ev sahipliğinde, Türkiye’nin 34 şehrine yayılmış 91 Sony Center ve 2.500’ü aşkın yetkili satıcı ağından temsilcilerin katılımı ve Sony 360 derece teknoloji şovu temasıyla gerçekleştirildi.

Mercekten göze 3D dünyası, Ev, Eğlence ve Mobilite olmak üzere dört ana başlık altında gerçekleştirdiği şovda Sony, 900 metrekarelik dev bir alana kurulan standını ve 360 derece perde sistemini hayata geçirmek için, ışık tasarımı ve video programlama alanında uzman teknik bir ekip de dahil olmak üzere 100’ün üzerinde kişiden oluşan bir proje ekibi görev aldı.

Sony Eurasia A.Ş Genel Müdürü Mohsen Noohi, Türkiye’de 2013 yılında 1 milyar avroluk perakende satış rakamına ulaşmayı hedeflediklerini bildirdi. Noohi, Sony’nin yüzde 68 pazar payıyla video kamera, yüzde 21 ile dijital fotoğraf makinesi, yüzde 22 ile mp3/4 çalarlar, yüzde 31 ile Hi-Fi ve yüzde 70 ile oyun konsolu pazarlarında lider konumunu korurken, yüzde 12 ile LCD TV ve yüzde 9 ile de dizüstü bilgisayar pazarlarında büyümesini sürdürdüğünü kaydetti.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.