MediaCat

Sobraz İletişim görsel kimliğini yeniledi

Sobraz, 10. yılını yenilenen görsel kimliğiyle karşılıyor.

Sobraz İletişim görsel kimliğini yeniledi

2013’ten bu yana pazarlama iletişimi alanında yerli ve uluslararası pek çok markaya hizmet veren Sobraz İletişim, logosuyla birlikte görsel kimliğini de yeniledi.

Sobraz İletişim Kurucusu ve Ajans Başkanı Soydan Canbaz sektördeki 10’uncu yılını kutlayan ajansın değişen görsel kimliği hakkında şunları şöyledi: “2013’ten bu yana pek çok değerli insan ve markayla yolumuz kesişti. Değerlerimizin uyuştuğu insanlar ve markalarla birlikte çalışma ayrıcalığına sahip olduğumuz için şanslı ve mutlu hissediyoruz. Hikâyelerimizi anlatarak markalarımızın işine ve kendi işimize değer katabildiğimiz için gururluyuz. İlk 10 yılımızı geride bırakırken kendi hikâyemizin yüzünü, renklerini, şekillerini ve duygusunu yeniliyoruz. İyimser, enerjik ve mutlu hissetmeye giderek daha fazla ihtiyaç duyulan bir dünyada güneşin rengine ve daha sade bir görsel dünyaya yöneliyoruz. Değişmeyen tek şey dünyanın iyi hikâyeler sayesinde döndüğüne yönelik inancımız.”

Yoluna yeni görsel kimliğiyle devam edecek olan Sobraz’ın müşteri portföyünde AXA Sigorta, Bepanthol Baby, Bepanthol Derma, Bepanthol Sensidaily, Cif, Domestos, Elidor, FOXCRIME, FX, Hasbro Türkiye, Knorr, Lipton, National Geographic, National Geographic WILD, OMO, Redoxon, Supradyn, Unilever Food Solutions, Yumoş, 24 Kitchen gibi markalar yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.