Mars Athletic ve Mimeda’dan işbirliği

Migros’un data entegreli pazarlama platformu Mimeda, kuruluşunun birinci yıldönümünde Mars Athletic'in medya partneri oldu.

30.06.2022 - 13:44 | MediaCat

Mars Athletic ve Mimeda’dan işbirliği

Spor ve sağlıklı yaşam markası Mars Athletic ile Migros’un data entegreli pazarlama platformu Mimeda yeni bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında Mars Athletic’in 240 binden fazla üyesinin sporla buluştuğu 98 kulübünde yer alan dijital ekranlar, poster alanları, stüdyo sponsorlukları, üyelere her yerde spor imkânı sunan MAC+ uygulaması ve Mars Athletic’in tüm dijital kanallarında yer alan mecralar, Mimeda desteğiyle ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen markalarla buluşacak. Mimeda, Mars Athletic kulüplerinde ve dijital kanallarında yer alan mecraları analiz ederek farklı sektörlerden iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun kullanım önerileri sunacak.

Mars Athletic CEO’su Can İkinci, mecralarının pazarlama ve satışını Mimeda’ya güvenle teslim ettiklerini belirterek, “Mars Athletic çatısı altında 240 binin üzerinde üyemiz bulunuyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Ayda 1 milyon 600 binden fazla ziyaret alan 98 kulübümüzde sunduğumuz hizmetlerimizin yanı sıra MAC+ uygulamamız ile üyelerimize her yerde spor imkânını sunarak, zihnen ve fiziken daha iyi bir yaşamın başlangıç noktası olma misyonumuzla ilerliyoruz. Bin 500’den fazla profesyonel eğitmenimiz, kişiye özel hizmetlerimiz, farklı uzmanlıklara odaklanan özel stüdyo konseptlerimiz ve MAC+ kapsamında sunduğumuz zengin spor ve sağlıklı yaşam içerikleri ile üyelerimize sağlıklı yaşama dair bütünsel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Mimeda, markalarla doğru hedef kitleyi doğru alan ve zamanda buluşturuyor; data, iletişim kanalları ve reklam teknolojisini birleştirerek etkili bir şekilde kullanıyor. İşbirliğimiz kapsamında markalar hedef kitlelerine ulaşma ve etkileşime girme fırsatı yakalarken, Mimeda’nın data temelli medya planlama stratejisi ve ölçülebilir iş sonuçları gelişen mecralarımızın verimli olarak kullanılmasına katkıda bulunacak” dedi.

Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel ise Mimeda’nın hizmet alanını şu sözlerle özetledi: “Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi olarak, mevcut datayı analiz ederek markaları doğru alanda ve doğru zamanda, doğru müşteri kitleleri ile buluşturmak amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Doğru verinin aksiyona, aksiyonun bilgeliğe dönüşüm yolculuğunda markaların yanında bir medya partneri olarak yer alıyoruz. Birlikte çalıştığımız markaların doğru hedef kitleye, doğru kanal üzerinden ulaşabilmesi için alanında uzman ekiplerimiz markaların datalarını inceleyerek yönlendirici içgörülerini paylaşıyor. Böylelikle markaların kullanması gereken iletişim kanallarının belirlenmesine yardımcı oluyor, hedef kitlelerini daha iyi anlayarak doğru kanallar aracılığıyla müşterilerine erişimlerini sağlıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.