MediaCat

Snap’e yeni çalışma modeli

Şubat ayı itibarıyla uygulanmaya başlayacak model, Snap’in dünya genelindeki 30 ofisindeki tam zamanlı çalışanları etkileyecek.

Snap’e yeni çalışma modeli

Snap Inc. CEO’su Evan Spiegel, şirket çalışanlarıyla paylaştığı bir bildiriyle Şubat 2023 itibarıyla devreye alınacak yeni çalışma modelini detaylandırdı. Bildiride “Birlikte yüz yüze daha fazla zaman geçirmenin tam potansiyelimize ulaşmamıza yardımcı olacağına inanıyorum” ifadelerini kullanan Spiegel, şirketin tam zamanlı çalışanlarının haftanın dört günü ofise gelmelerinin zorunlu olacağını bildirdi. Müşteri toplantıları gibi ofis dışına çıkmayı gerektiren işler için esneklik sağlanacağını da sözlerine ekledi.

“Bireysel rahatlığımızdan edeceğimiz feragatın meyvelerini kolektif başarı olarak toplayacağız. O kadar uzun süredir uzaktan çalışıyoruz ki, korkarım neleri kaybettiğimizi ve birlikte daha fazla zaman geçirerek neleri kazanabileceğimizi unuttuk” diyen Spiegel, ‘Default together’ olarak niteledikleri modelin esnekliği korurken, şirketin büyümesini hızlandırma, topluluğunu büyütme, gelirlerini artırma ve artırılmış gerçeklikteki liderliğini güçlendirme gibi önceliklerine katkı sağlayacağını belirtti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.