MediaCat

Slayer’dan cehennemde çalmalık bir albüm

Bu albümü dinlemeden önce yakmanız gerek.

Slayer’dan cehennemde çalmalık bir albüm

Son stüdyo albümü Repentless’ı Kasım 2019’da çıkaran ve dünya turnesinin ardından dağılan Slayer, bir de veda turnesi kayıtlarından oluşan The Repentless Killogy albümünü yayınlamıştı. Geçtiğimiz günlerde metal müzik efsanesi Slayer’dan hayranlarına sevindirici ve ateşe dayanıklı bir albüm haberi daha geldi: HELL-P.

HELL-P, dünyanın ateşe dayanıklı ilk plağı. Slayer hayranlarının cehennemde bile cayır cayır dinleyebilecekleri HELL-P paslanmaz çelikten üretilmiş ve 1000 santigrat derece sıcaklığa kadar dayanıklı. Plağın yüzeyi ise metalik bakırdan. Plak kapağı açıldığında karşınıza siyah bir karton çıkıyor ve HELL-P de bu kartonun içinde yer alıyor. Plağı çalmak için önce bu kartonun yakılması gerekiyor.

Kolle Rebbe ECD’si Thomas Knüwer, “Slayer, 40 yıl önce dünyanın kulağa cehennem gibi geldiğini düşünüyordu. Bundan daha sert, daha hızlı, daha acımasızı olamazdı. Slayer bugün hâlâ trash metalin sembolü. Yani, cehennemde bir müzik çalınacak olsa, o Slayer olurdu” yorumunda bulunuyor.

Altı adet HELL-P nuclearblast.com altı şanslı kişiye verilecek. HELL-P’ye sahip olmanın yolu ise 31 Ocak tarihine kadar Nuclearblast.com/hellp adresini ziyaret etmekten geçiyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.