MediaCat

P&G’nin Super Bowl reklamında söz izleyicide

P&G bu yıl organizasyonu interaktif reklam filmiyle karşılıyor.

P&G’nin Super Bowl reklamında söz izleyicide

P&G bu yıl televizyonda yer alacak Super Bowl reklamının kaderini izleyicinin eline bırakıyor.

P&G, yedi markasını bir araya getirecek reklamın akışını belirlemek için izleyiciyi WhenWeComeTogether.com adresine davet ediyor. İzleyiciler, interaktif sitede sunulan seçenekleri değerlendirecek ve reklamın izleyici tercihlerine göre şekillenecek 60 saniyelik son hali, organizasyona dakikalar kala tamamlanacak.

Bounty, Mr. Clean, Febreze, Olay, Charmin, Head & Shoulders ve Old Spice markalarının yer aldığı, bir Super Bowl partisinde yaşanan kargaşayı işleyen filmde Sofia Vergara, Rob Riggle, Troy Polamalu, Isaiah Mustafa ve Busy Philipps gibi isimler boy gösteriyor.

P&G Chief Brand Officer’ı Marc Pritchard, interaktif kampanyalarını, “Diğerleri kitlelerinden reklamlarını izlemelerini talep ederken, P&G markaları, daha evvel Super Bowl’da denenmemiş bir şekilde, Amerikalılardan kendi reklamlarını yaratmalarını istiyor. Biz reklamcılığı markalarımızın faydalarını inovatif ve eğlenceli bir şekilde destekleyen, interaktif deneyimle yeniden keşfediyoruz” sözleriyle değerlendiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.