Skittles’tan Super Bowl şerefine bir müzikal

Marka bu yıl Super Bowl'u bir müzikalle karşılamaya hazırlanıyor.

15.01.2019 - 11:03 | Arzu Nilay Kocasu

Skittles'tan Super Bowl şerefine bir müzikal

Geçen yıl Super Bowl‘u tek bir kişi, markanın en büyük hayranı Marcos için hazırladığı bir reklam filmiyle karşılayan Skittles, bu yıl senenin en önemli reklam etkinliğini bir müzikalle kutlamaya hazırlanıyor.

Skittles'tan Super Bowl şerefine bir müzikalSuper Bowl günü, tek seferliğine, kapılarını saat 12:30’da açacak Broadway müzikali 30 dakika sürecek. 17 kişilik bir ekibe Michael C. Hall’un eşlik edeceği müzikal sırasında gösteri için hazırlanan orijinal şarkılar canlı orkestra eşliğinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Pulitzer Finalisti Will Eno’nun Skittles’ın reklam ajansı DDB Worldwide ile birlikte yazdığı oyuna dair detaylar henüz netleşmemekle birlikte, Skittles şekerlerinin müzikalde yer alacağını söylemek şimdiden mümkün. Fiyatları 32 dolar ile 207 dolar arasında değişen biletleri halihazırda satışta olan müzikalden elde edilen tüm gelir Broadway Cares/Equity Fights AIDS’e bağışlanacak. Merak edenler, müzikalin internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Kaynak: The Takeout

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.