MediaCat

Super Bowl’un en “özel” reklamı Skittles’dan

Skittles bu yıl Super Bowl reklamını tek bir kişi için hazırlıyor: Marcos.

Super Bowl’un en “özel” reklamı Skittles’dan

Amerikan futbolu hayranlarının yanı sıra reklamverenlerin de dört gözle beklediği, ABD’nin en büyük spor ve reklam etkinliği Super Bowl bu yıl 4 Şubat’ta gerçekleşecek. Etkinliğe sayılı gün kala, Super Bowl gecesine reklam filmiyle iştirak edeceğini duyuran markalardan biri de Skittles.

Ancak, bazısı tanınmış simalar bazısı ise büyük bir prodüksiyonla yılın en şaşaalı gösterilerinden birinde boy göstermeye hazırlanan pek çok markadan farklı olarak Skittles’ın bu yılki Super Bowl reklamını yalnızca tek bir kişi izleyecek: Kaliforniya, Canoga Park’tan Marcos Menendez.

Skittles’ın tek kişiye özel yayına alacağı 60 saniyelik spotunu merak eden diğer herkese ise teselli niteliğinde bir önerisi var markanın. Dileyenler, Skittles’ın Facebook sayfasından gerçekleştireceği canlı bir yayınla, Marcos’u reklam filmini izlerken izleyebilecek.

“Bu yıl, Skittles tüm zamanların en özel Super Bowl reklamını hazırlıyor” diyen Mars Meyveli Şekerleme Kategorisi Başkan Yardımcısı Matt Montei markanın Super Bowl kampanyasını şu sözlerle açıklıyor: “Diğer tüm reklamverenler oraya çıkıp reklamlarını 100 milyon insana izletecekler. Biz, Super Bowl tarihindeki en özel reklama sahip tek marka olmak istiyoruz. Kampanyamızın odağında bu yer alıyor.”

Diyalog yaratmak, adından söz ettirmek ve eğlendirmek amacıyla hayat bulduğunu söyledikleri proje hakkında merak edilen bir soruya da net bir cevabı var Montei’nin: “Bu noktada, bu reklamı Super Bowl sırasında Marcos’tan başkasına izletmek gibi bir planımız kesinlikle yok.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.