MediaCat

Sıradaki kampanya kolay açılamayanlara

Dardanel, yeni reklam kampanyasında kolay açılamayanların yüreklerine bir avuç su serpiyor.

Sıradaki kampanya kolay açılamayanlara

Konserve ton balığı üreticisi Dardanel, kapaklarını yenilediği ambalajlarını eğlenceli bir reklam kampanyasıyla tanıttı.

Havas İstanbul’un Dardanel için hazırladığı ilk kampanya olma ayrıcalığını taşıyan #kolayaçılıyoruz kampanyasında marka, kolay açılabilen kapaklarla yenilediği ambalajlarının dönüşümünü gündelik hayatta “kolay açılamayan” insanların hikâyeleriyle duyuruyor.

Ar-Ge ve inovasyona her yıl çok önemli yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen kampanyaya vesile olan yeniliğin ortaya çıkışını “Bu çalışmalarda önceliğimiz tüketicilerimizden aldığımız geribildirimler. Bunların başında kapakların zor açılması vardı. Biz de en hızlı şekilde harekete geçerek, kapaklarımızı kolay açılır kapağa çevirdik. Türkiye’de üretimi olmayan bu önemli teknolojiyi yurtdışından getirdik ve kendi sektörümüzde yine öncü olmayı başardık. Bu yenilikle birlikte tüketicilerimiz konserve kutularını açarken artık zorlanmayacak” sözleriyle anlatıyor. Önen, televizyonun yanı sıra dijital mecralardan da hedef kitlesiyle buluşacak #kolayaçılıyoruz kampanyası hakkında ise şu yorumda bulunuyor:

“Brand Finance başta olmak üzere tüm itibarlı listelerde Dardanel markasının yükselişini ‘insana dokunan bir marka’ olma vizyonumuzla açıklıyoruz. Bu nedenle tüketicilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdiğimiz kolay açılan kapağımızı da yine tüketicilerimizin yaşamında en sık karşılaştıkları hikâyelerle anlatmayı seçtik. Bizim de bir zamanlar kolay açılamadığımızı ama artık bunun sona erdiğini sıcak ve samimi bir tonla anlatmayı tercih ettik.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.