MediaCat

SinemaTV, İstanbul Film Festivali’nin ‘Tema Sponsoru’

Antidepresan’ın sponsorluğunu bu yıl SinemaTV üstlendi.

SinemaTV, İstanbul Film Festivali’nin ‘Tema Sponsoru’

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği 32. İstanbul Film Festivali 30 Mart-14 Nisan tarihleri arasında başlıyor. Festivalde özel bölüm olarak yer alan Antidepresan, bu yıl SinemaTV sponsorluğunda festival takipçileriyle buluşacak.

6 Nisan Cumartesi günü, ilk uzun metrajlı filmi Eyvah ile festivalde yer alan yönetmen Jan Ole Gerster ve Montreuil Kraliçesi (Queen Of Montreuil) filminin yönetmeni Solveig Anspach, festival izleyicileriyle Antidepresan’da bir araya gelecek.

Özel bölümde sinemaseverler; Roman Coppola´nın Erkek Aklı (A Glimpse Inside The Mind Of Charles Swan III), Ben Wheatley‘in Garip Turistler (Sightseers), Wayne Blair’in The Sapphires, Mika Kaurismäki´nin Kuzeye Giden Yol (Road North), Dan Mazer´in Bu Aşk Fazla Sürmez (I Give It A Year), Benoît Delépine ve Gustave Kervern’ın Zıt Kardeşler (Le Grand Soir), Hrebejk´in Kutsal Dörtlü (The Holy Quaternity), Tudor Giurgiu´nun Salyangozlar ve İnsanlar (Of Snails and Men) filmlerini izleme şansı bulacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.