Silk&Cashmere’den ‘Tema Günleri’

Silk&Cashmere çalışanların verimini artırmak ve iş yoğunluğunu eğlenceli hale getirmek için...

25.08.2008 - 14:51 | MediaCat

Silk&Cashmere çalışanların verimini artırmak ve iş yoğunluğunu eğlenceli hale getirmek için tema günleri düzenliyor. Silk & Cashmere’de her ay belirlenen bir konsepte göre düzenlenen tema günleri renkli görüntülere sahne oluyor. Eğitim çalışması kapsamında düzenlenen ‘Tema Günleri’ için Silk&Cashmere Kemerburgaz Merkez çalışanları alışverişe birlikte çıkarak bu özel güne hazırlanıyor.

2008 yılının başından bu yana her ay farklı bir konseptin belirlendiği “Tema Günleri” için çalışanların hepsi Silk& Cashmere’in tasarımcısı Elzi Kalma öncülüğünde hummalı bir hazırlık yapıyor. Şimdiye kadar Chanel, Kovboy, Latin-Roman, Leopar, Maskülen, Military(askeri), Safari, China( Çin) ve konseptlerinin kullanıldığı etkinlikte Ağustos ayı için seçilen tema ise India( hindistan)…

Muhasebecilerden dış ticaret uzmanlarına stok takipçilerinden depoculara kadar Merkez ofisinin 40 kişilik ekibinin etkinlik için belirlenen konsepte uygun giyindiğini söyleyen Silk&Cashmere CEO’su Ayşen Zamanpur “Marka olmanın özünde bu var. Muhasebecimiz bile bu etkinlik sayesinde genel trendi anlıyor ve kendini soyutlamıyor. Böylece marka ruhu doğuyor”dedi.

Marka ruhunun şirketin kuryesinden genel müdürüne kadar yayıldığı zaman başarının yakalandığına dikkat çeken Ayşen Zamanpur sözlerine şöyle devam etti: “Biz sıradan bir şirket değil, dünya markası olma yolculuğundaki bir şirketiz. Çalışanlarımız bunu ne kadar hissederse yolumuz o kadar kısalır. İşte Silk&Cashmere’in mottosu bu. Fırsat buldukça şirket çalışanlarını marka ruhuna bağlayıcı etkinlikler yapıyoruz. Şimdilik sadece merkez ofis çalışanları ile sınırlı olan “Tema Günleri” etkinliği yakında tüm Silk&Cashmere mağaza çalışanlarına da yayılacak.”

Tasarımcıların ve çalışanların birlikte yarattığı “Tema Günleri” projesi için her konseptin birincisi seçiliyor. Sene sonunda ise konsept birincileri arasından seçilen kişiyi sürpriz hediyeler bekliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.