Ünlüler kötü özellikleriyle reklamlarda

Californiyalı sanatçılar, ünlü yıldızların basına sık sık yansıyan kötü özelliklerini...

25.08.2008 - 15:20 | MediaCat

Californiyalı sanatçılar, ünlü yıldızların basına sık sık yansıyan kötü özelliklerini reklam malzemesi yaparak şarkıcı Britney Spears’ten futbolun gözde ismi David Beckham’a kadar birçok yıldızı tiye almış. İşte o reklamlar…

Kimisinin başı uyuşturucuyla dertte, kimisi içkili araba kullanmaktan çoğu defa yakayı ele verdi. Hollywood’un ünlü oyuncularından müzik dünyasında yıldızı parlayanlara, silikonları ha patladı ha patlayacak porno starlardan podyumlarda tüm güzellikleriyle yürüyen modellere kadar herkes, şimdi onların alay konusu.

Californiyalı sanatçılar, hazırladıkları reklam kampanyalarında sadece başarılarıyla değil, kötü özellikleriyle de akıllarda kalan ünlüleri reklamlara taşımış ve çizgilerle onları epey bir tiye almış.

Kurbanlar arasında çocuklarının velayeti konusunda epey bir sıkıntı yaşayan ve sansasyonel yaşamıyla bir dönemi fazlasıyla ‘kötü’ geçiren pop idolü Britney Spears, uyuşturucu müptelası müzisyen, model Kate Moss denince akla gelen isimlerden Pete Doherty ve ‘bakımlı erkek’ yüzyılın metroseksüeli David Beckham var.

Kaynak:www.gazeteport.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.