Sigortam.net’e yeni pazarlama direktörü

Sigortam.net'te pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

13.12.2017 - 13:28 | MediaCat

Sigortam.net'e yeni pazarlama direktörü

Sigorta karşılaştırması ve satışı alanında hizmet sunan Sigortam.net‘te üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Sigortam.net Pazarlama Direktörü Ahmet Karan oldu.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamasının ardından Illionis Urbana-Champaign Üniversitesi’nde eş zamanlı olarak MBA ve Proje Yönetimi üzerine yüksek lisans yapan Ahmet Karan, kariyerine 2004 yılında Amrop Executive Search’te Yönetici Araştırma Asistanı olarak başladı. ABD’de Illionis Business Consulting ve Brown and Caldwell’de danışman olarak görev alan Karan, 2008’de Türkiye’ye dönmesi ile birlikte aynı görevi Amrop Executive Search’te de sürdürdü. Kariyerine 2011 yılında Citibank Citi Axess Kartları Müdür Yardımcısı olarak devam eden Karan, Sigortam.net’teki yeni görevinden önce BP Sadakat Programları ve Promosyonlardan Sorumlu Pazarlama Koordinatörü ve Vodafone Türkiye Sadakat Programları Müdürü olarak görev almıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.