MediaCat

Sigortam.net’e yeni CEO

Sigortam.net’te CEO olarak görev yapacak isim belli oldu.

Sigortam.net’te CEO koltuğunun yeni sahibi Ataman Kalkan oldu. Veriye dayalı şirket yönetimi ve strateji geliştirme konularına odaklanarak sektörde başarılı sonuçlar elde eden ekiplere liderlik yapan Kalkan, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (SEDDK) onayına tabi olmak üzere yeni görevine 7 Aralık itibarıyla başladı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Kalkan, National University of Singapore Yönetici Gelişim Programı’na katıldı. Kariyerine yazılım geliştirme, proje yönetimi ve iş zekâsı ekiplerinin yöneticiliği ile başlamasının ardından, son 16 yılda Sompo Sigorta’da bilgi teknolojileri, bireysel teknik, kurumsal teknik ve kurumsal satış departmanlarını yönetti. Kalkan, 2021’den bu yana ise Sompo Sigorta Bireysel Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Ataman Kalkan, Sigortam.net’teki yeni görevinde sektör deneyimi ve liderlik yetenekleri ile şirketin büyümesini sürdürme misyonunu üstlenecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.