MediaCat

Sesliharfler, Dentsu Aegis Network’e katıldı

Ajans, network’ün global dijital ajansı Isobar’la birleşecek.

Sesliharfler, Dentsu Aegis Network’e katıldı

2006 yılında Görkem Uraz ve Özgür Karaçak tarafından kurulan ve aralarında P&G, Nestlé, EnerjiSA, Mondelez ve Philip Morris’in de bulunduğu müşteri portföyüne 50 kişilik ekibiyle bütünleşik dijital pazarlama çözümleri sunan Sesliharfler, Dentsu Aegis Network ailesine katıldı.

Yeni birliktelik kapsamında network’ün global dijital ajansı Isobar’la birleşecek Sesliharfler bundan sonra “Sesliharfler – Linked by Isobar” adını alacak. Sesliharfler Kurucu Ortağı ve CEO’su Özgür Karaçak ile Sesliharfler Kurucu Ortağı ve Yönetim Başkanı Görkem Uraz’ın Isobar Türkiye’nin gelişimine liderlik edecekleri birleşmeyle birlikte ajans, Isobar’ın küreseldeki 45 pazar ağına erişim sağlayabilecek.

Satınalma hakkında konuşan Isobar Global CEO’su Jean Lin “Sesliharfler’in yaratıcılık konusunda oldukça güçlü bir itibarı, önemli müşterileri ve tecrübeli bir yönetim ekibi var. Sesliharfler’in Isobar’a katılması bizim işlerimiz, markalarımız ve insanların hayatlarını dijitalin yaratıcı bir şekilde kullanılmasıyla değiştirme hedefimizle de son derece uyumlu. Mevcut Isobar ekibiyle birlikte, Türkiye’deki dijital pazarın gelişmesine büyük katkı sağlayacak” açıklamasında bulunurken Dentsu Aegis Network Türkiye CEO’su Hartmut Riester şu sözleri söyledi:

“Sesliharfler Türkiye’deki en deneyimli ve önde gelen dijital ajanslardan biri. Bu pazardaki beklediğimiz büyüme de göz önünde bulundurulduğunda Sesliharfler’in grubumuza katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu satınalma bizim dijital yaratıcılık ve ürün hizmetlerimiz konusunda pozisyonumuzu güçlendirirken aynı zamanda yenilik de sağlayacak. Hizmet yelpazeleri ve kurum kültürlerimizin uyumunun da Isobar Türkiye’nin büyümesine katkıda bulunacağına inanıyorum.”

“Aile olmak aynı hayale ortak olmak demektir”

Dentsu Aegis Network Türkiye CDO’su Zafer Özçelik, konuyla ilgili olarak “Dijital medya ve iletişim dünyasının hızlı gelişimine paralel olarak grubumuzun bu alandaki yatırımlarını büyütmeye kararlı bir şekilde devam ediyoruz. Sesliharfler’in pazar deneyimi, müşteri odaklı yaklaşımı, geniş müşteri portföyü ve kurum kültürünün Isobar’ın Türkiye yapılanmasını daha da ileri götürecek doğru bir seçim olduğuna inanıyoruz. Grubumuzun medya ve data alanındaki tecrübesi ile geliştireceğimiz entegre çözümlerle müşterilerimize yepyeni fırsatlar yaratmak için heyecanlıyız” derken Sesliharfler Kurucu Ortağı Özgür Karaçak’ın konuya yorumuysa şu şekilde oldu:

“İnsanlara ve müşterilerine bağlılık konusunda bizimle aynı değerlere sahip olan olan Dentsu Aegis Network ve Isobar ailesinin bir parçası olmaktan dolayı son derece mutlu ve heyecanlıyız. Müşterilerimize yenilikçi ve entegre çözümler üretmeye yönelik çabalarımıza devam ederken, Dentsu Aegis Network’ün sahip olduğu deneyim, bilgi ve global erişim, yapacağımız işlere ve müşterilerimize benzeri görülmemiş fırsatlar yaratacaktır. Aile olmak aynı hayale ortak olmak demektir”.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.