MediaCat

Servis engelini aşan ketçap panosu

Heinz, Şikago’da ketçap servis etmeyen restoranların yakınına yerleştirdiği panolarla mini ketçap paketleri dağıtıyor.

Sosislilerin ketçapsız hazırlandığı Şikago’da ketçap tartışmalı konumda ve kimi restoranlar ürünü servis etmeyi reddediyor. Bu uygulama kimileri için gayet yerinde olsa da ketçapsız yapamayanlar için pek hoş değil. Örneğin Heinz’ın araştırmasına göre dışarıda yemek yerken ketçap bulunmaması hayal kırıklığı yaratıyor ve her beş kişiden yaklaşık dördü Heinz ketçabı diğer markalara tercih ediyor.

Şikago’daki ketçapsızlıktan canı sıkılanların derdine derman olmak isteyen Heinz ve ajansı Rethink New York, çözümü ketçap karşıtı restoranların yakınına reklam/ketçap panoları yerleştirmede buluyor. Heinz ketçap şişesine benzer şekilde şaplakla çalışan panolar 2 Nisan itibarıyla seçili noktalarda ketçap isteyenlere mini ketçap paketleri dağıtacak. Dileyenler smackforheinz.com aracılığıyla markayı ketçap servis etmeyen restoranlardan haberdar edebilecek, gömülü karekodlarla dijital şaplak atarak, bir sonraki sefer kullanmak üzere ketçap paketi alabilecek.

Kampanya açıkhava, dijital deneyim, film ve sosyal medya kullanımıyla yürütülüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.