MediaCat

Sears Holding, MPG ile anlaştı

Sears yaptığı basın açıklamasıyla tüm medya işleri için MPG ile anlaştığını duyurdu. MPG bu anlaşmayı gerçekleştirirken; Mindshare, MEC Interaction, WPP Group’un her iki birimi, Aegis Group’a bağlı Carat ve Horizon Media gibi rakip kuruluşları geride bıraktı.

Sears Holding, MPG ile anlaştı

Sears yaptığı basın açıklamasıyla tüm medya işleri için MPG ile anlaştığını duyurdu.

MPG bu anlaşmayı gerçekleştirirken; Mindshare, MEC Interaction, WPP Group’un her iki birimi, Aegis Group’a bağlı Carat ve Horizon Media gibi rakip kuruluşları geride bıraktı. Sears Nisan başında medya planlama ve satın alma işleri için 740 milyon dolarlık reklam bütçesi belirlediğini açıklamıştı. Yapılan anlaşma, tüm Sears ve Kmart mağaza zincirlerini kapsayacak ve MPG, Newyork ve Chicago’da bulunan her iki bürosunda da hizmet verecek.

Sears Baş Pazarlama Müdürü Maureen McGuire yaptığı açıklamada “ Medya planlama ve satın almada tanınmış bir ajans olan MPG ile yaptığımız anlaşmanın, bizi müşterilerimize daha iyi servis vermemize olanak sağlayacak bir pozisyona taşıyacağına ve daha verimli ve etkili bir şirket olma amacımıza katkıda bulunacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

MPG’nin Kuzey Amerika CEO’su Charlie Rutman ise anlaşmayla ilgili olarak “firmamız için bir kilometre taşıdır” şeklinde konuştu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.