Ziraat Bankası kredi kartları Maximum özelliği kazandı

Türk finans sektörünün en köklü ve saygın iki kuruluşu, Türkiye İş Bankası ve Ziraat Bankası, “Maximum Uygulaması”nda yeni bir işbirliğine imza attı.

25.05.2007 - 09:10 | MediaCat

Türk finans sektörünün en köklü ve saygın iki kuruluşu, Türkiye İş Bankası ve Ziraat Bankası, “Maximum Uygulaması”nda yeni bir işbirliğine imza attı. Anlaşmanın imza töreni, 24 Mayıs Perşembe günü Swiss Otel’de İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Yapılan işbirliği çerçevesinde Ziraat Bankası, Maximum Kart’ın sağladığı tüm özelliklere sahip olan yeni Maximum kredi kartları çıkartacak. Ziraat Bankası Maximum kredi kartı sahipleri 24 Mayıs 2007’den itibaren; taksitli ürün satın alma, MaxiPuan kazanma ve puanları anlaşmalı iş yerlerinde kullanma gibi Maximum’a üye iş yerlerinde Maximum Kredi Kartı sahiplerine sunulan tüm avantajlardan yararlanabilecek.

İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince imza töreninde yaptığı konuşmada; Maximum’un kart sahiplerine sunduğu avantajların, gelişmiş bir teknolojik altyapıya ve kapsamlı bir kart operasyonuna dayanan güçlü ve yaygın bir kredi kartı sadakat programı niteliği taşıdığını söyledi. Özince imzalanan anlaşmayla ilgili şöyle dedi:

“Türkiye’nin iki köklü ve büyük bankasının kredi kartı alanında yapmış oldukları bu stratejik işbirliğini bankacılık sektörü açısından önemli bir atılım olarak görmekteyiz. Bu iki kurum aynı hedefe odaklanarak, kredi kartı pazarını büyütme ve Maximum avantajlarını Ziraat Bankası kredi kartı müşterilerine de sunabilmek üzere güçlerini birleştirme kararı almışlardır. Bugün, ülkemizin seçkin finans kuruluşlarından Ziraat Bankası ile bir süredir yürütülen çalışmalar sonucunda, Ziraat Bankası kredi kartlarının da Maximum altyapısından yararlanabileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İki bankanın kredi kartı operasyonunda verimliliğini artıracak bu anlaşma sonucunda Ziraat Bankası tarafından verilecek Maximum kredi kartları; Maximum üye işyerlerinde, taksitli ürün ya da hizmet satın alma, MaxiPuan kazanma ve kazanılan puanları anlaşmalı işyerlerinde kullanma gibi Maximum özelliklerinden yararlanabileceklerdir. Maximum üye kuruluşlarımıza yeni fırsatlar doğuracağı düşünülen bu uygulama ile Ziraat Bankası Maximum kredi kartı sahipleri; Maximum üye kuruluşlarda avantajlı alışveriş yapma imkanına sahip olabileceklerdir. Yapılan işbirliği sayesinde ortaya çıkacak sinerjinin, üye işyerlerimizin cirolarına da önemli katkılar sağlayacağı inancındayız.”

İmza töreninde konuşan Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar ise 80’li yılların sonlarından itibaren neredeyse her yıl sürekli büyüyerek ve çeşitlenerek gelişen, bu gelişme ve büyüme içerisinde rekabetin de yoğun bir şekilde yaşandığı kredi kartı dünyasında İş Bankası ile güçlerini birleştirmiş olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. İki kurumun müşteri portföyleri, büyüklükleri, kurum kültürlerinin uyumluluğu ve Maximum markasının kamuoyu nezdindeki kabulü gibi unsurları dikkate alarak böyle bir işbirliğine imza attıklarını belirten Çağlar; bu işbirliğinin, Ziraat Bankası’nın yaygın hizmet ağı içinde yer alan emekli, çiftçi, memur gibi toplumun her kesiminin, modern yaşamın kolaylıklarından yararlandırılması şeklindeki sosyal sorumluluk bilincine de hizmet edeceğini ifade etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.