MediaCat

Saruhan Holding’de üst düzey atama

Holding bünyesindeki Fakir Hausgeräte, De’Longhi, Braun ve İYO markalarının pazarlama direktörlüğünü üstlenecek isim belli oldu.

Saruhan Holding çatısı altında bulunan Fakir Hausgeräte, De’Longhi, Braun ve İYO’nun pazarlama direktörlüğüne Seda Altınok atandı.

Global ve yerli markalarda uzun yıllar görev alan Seda Altınok, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde tamamladığı lisans eğitiminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde eğitim gördü. Turkcell’de adım attığı kariyerini Elginkan Holding bünyesinde E.C.A. markasının tüm pazarlama iletişim çalışmalarının sorumluluğunu üstlenerek sürdürdü. Samsung Electronics’e katılan Altınok, sonrasında aralarında Emporio Armani, Versace, Kenzo, Calvin Klein’Iın da bulunduğu moda markalarının Türkiye distribütörü Çiçek Retail Group’ta çalıştı. Altınok son olarak Supplementler markasının iletişim çalışmalarını yürüttü.

Seda Altınok yeni görevinde Fakir Hausgeräte, De’Longhi, Braun ve İYO markalarının pazarlama, iletişim, e-commerce, dijital pazarlama, CRM, medya planlama ve satınalma çalışmalarından sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.