MediaCat

Onlar olmasaydı olmazdı

“Halkın arabası” Volkswagen’den sürücüleri ve araçlarıyla kurdukları ilişkileri öne çıkaran kampanya.

Adı Almanca “halkın arabası” olan Volkswagen, Birleşik Krallık’ta yayına giren yeni kampanyasında her kesimden sürücünün Volkswagen araçlarıyla kurduğu bağı kucaklıyor.

Yaratıcı süreçleri adam&eveDDB imzası taşıyan “YourWagen” adlı kampanyada Volkswagen arabalar halkın olduğu kadar diğer isimleriyle, örneğin annenin, büyükannenin, Luke’un, tatil ve aşk arabası olarak gösteriliyor. Volkswagen’in insanların hayatındaki yerini 70’lerin hit şarkısı “Thank You for Being a Friend” eşliğinde gösteren filmin yönetmenliğini Finn McGough üstleniyor.

Kampanyada kullanılan görüntüler gerçek Volkswagen sürücülerine ait. Ayrıca dijital deneyim ajansı Tribal işbirliğiyle, Volkswagen hayranlarının araçlarıyla ilişkileri sosyal ve dijital mecralarda paylaşılıyor.

Volkswagen Birleşik Krallık Pazarlama Başkanı Sarah Cox-Thornley, “Yeni marka platformu çok özel. Hayranlarımızı ve müşterilerimizi en başından itibaren sürece dahil ettik ve onlarla birlikte eşsiz ve işbirliğine dayalı olduğunu düşündüğümüz bir iş çıkardık. Bu, hayran kitlemizin derinliğinden ve genişliğinden kaynaklanıyor ve diğer markaların kolay yapamayacağı bir şey. Sürücüler ve araçları hakkında öyküler işitmek çok hoş bir tecrübe ve Volkswagen’in hep kapsayıcı bir marka olduğunu ve olmaya devam da edeceğini gösteriyor. Boşuna halkın arabası değil” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.