MediaCat

Sardis Ödülleri’ne başvurular devam ediyor

Sardis Ödülleri 2022’de 1 Haziran’da başlayan başvuru dönemi 26 Ağustos’ta kapanacak.

Sardis Ödülleri’ne başvurular devam ediyor

Finans dünyasının tüm bileşenlerinin buluşacağı, yenilikçi projelerin ve pazarlama başarılarının ödüllendirileceği Sardis Ödülleri 2022’de başvuru dönemi 1 Haziran itibarıyla başladı.

İnovasyondan veri odaklı yaratıcılığa, teknolojinin yenilikçi kullanımından dijital pazarlama ve pozitif sosyal etkiye kadar çeşitlendirilmiş kategori yapısıyla Sardis Ödülleri bu yıl çok daha kapsayıcı.

Önceki dönemde başvuruların İnovasyon, Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı, Pozitif Sosyal Etki ve Yaratıcılık bölümlerinde kabul edildiği Sardis Ödülleri’ne bu yıl yeni bir bölüm daha eklendi: Veri Stratejileri. Neredeyse her sektörün gündeminde önemli bir yer tutan veri kullanımının başarılı sonuçlarını finans sektöründe arayan Veri Stratejileri Bölümü altında Davranışsal İçgörüye Dayalı İnovasyon, Müşteri Edinimi ve Tutundurma Uygulamaları, Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi, Kişiselleştirilmiş Finans Önerileri kategorileri yer alıyor.

Chatbot’lar, kişisel asistanlar, süreç optimizasyonu gibi alanlarda yapay zekâ ürünlerini ve işlemlerini kullanarak, son kullanıcıya fayda ve kolaylık sağlayan projelerin yarıştığı Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı Bölümü de Bulut Tabanlı Teknolojiler, Ses Teknolojileri ve En Başarılı Güvenlik Çözümü olmak üzere üç yeni kategoriyle zenginleştirildi.

Finansal kuruluşlar ve finansal teknoloji şirketlerinin ekosistem stratejileri, müşteri deneyiminde, ürün ve hizmette, kurum içi organizasyonda ve daha birçok farklı alanda geliştirdikleri yenilikçi çözümleri ve iyileştirmelerin değerlendirildiği İnovasyon Bölümü’nde de yenilikler var. Kurumsal Dönüşüm İnovasyonu, Hedef Kitleye Özgü İnovasyon, Ödeme Çözümleri, Yeni Nesil Cüzdanlar ve Sürdürülebilirlik Odaklı İnovasyon kategorileri, İnovasyon Bölümü’ne yeni eklenen kategoriler.

Önceki senelerde olduğu gibi, toplumsal, çevresel ve ekonomik sorunlara çözüm öneren, kamuoyundaki bilinç ve farkındalığı artıran çalışmalar Pozitif Sosyal Etki Bölümü’nde yer alacak. Bu bölümde, kadınlara ve toplumsal cinsiyet ayrımına yönelik hayata geçirilen kurumsal sosyal sorumluluk projeleri önemli bir yer tutuyor.

Sardis’te değerlendirilecek bir diğer önemli alan ise yaratıcılık. Bu yıl En İyi Performans Pazarlaması Uygulamaları kategorisinin eklendiği Yaratıcılık Bölümü’nde sosyal medya, web sitesi, yaratıcı ürün kullanımı, itibar yönetimi, içerik üretimi ve daha birçok farklı alt kategoride finans dünyasındaki markaların yaratıcı iletişim uygulamaları, yenilikçi dijital pazarlama çalışmaları ve kapsayıcı kurumsal iletişim faaliyetleri yarışacak.

Sardis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için sardisawards.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.