MediaCat

Sardis Ödülleri sahiplerini buldu

Sardis Ödülleri, beşinci döneminde bir kez daha finansa ve tüketici hayatına değer katan projelerin performanslarını ödüllendirdi. Yarışmada, Büyük Ödül ve özel ödüllerin yanı sıra 11 altın ve 27 gümüş ödül sahiplerini buldu.

Sardis Ödülleri sahiplerini buldu

Finans dünyasının tüm paydaşlarının en yenilikçi projeleri ile yüksek pazarlama başarılarını ödüllendirmek için yola çıkan ve global trendler doğrultusunda kurgusu her sene yenilenen Sardis Ödülleri; veri odaklı yaratıcılıktan teknolojinin yenilikçi kullanımına, dijital pazarlamadan pozitif sosyal etkiye uzanan geniş bir yelpazede gerçekleştirilen en iyi projeleri belirledi.

TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Melek Yatırımcı Varol Civil’in başkanlığını üstlendiği jüri tarafından, uygulama dönemi 25 Ağustos 2022 ile 25 Ağustos 2023 tarihleri arasındaki en yenilikçi çalışmaların değerlendirildiği Sardis Ödülleri 2023’te 11 altın ve 27 gümüş sahiplerini buldu.

Sardis Ödülleri’nde yılın yenilikleri

İnovasyon Bölümü’nde yer alan ve finansal kuruluşların dijital platformlar, finansal teknoloji şirketleri ve teknoloji girişimleri gibi üçüncü partilerle gerçekleştirdikleri API bazlı işbirliklerini ödüllendiren başlığın adı Ekosistem Geliştiren İşbirlikleri olarak güncellendi.

Veri kullanımının finans sektöründeki başarılı sonuçlarını ödüllendiren Veri Stratejileri başlığındaki kategoriler yenilendi. Bu yıl başlık altındaki kategoriler şöyle: Veriye Dayalı İnovasyon, Müşteri Deneyimi ve Kişiselleştirilmiş Finans Önerileri.

Chatbot’lar, kişisel asistanlar, süreç optimizasyonu gibi alanlarda yapay zekâ ürünlerini ve işlemlerini kullanan projelerin yarıştığı Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı Bölümü’nde bu senenin yenilenen kategorisi finansal varlıkların yanı sıra KVKK kapsamındaki verilerin de güvende kalmasını sağlayan yenilikçi güvenlik çözümlerinin yarıştığı Siber Güvenlik Uygulamaları oldu.

Özel ödüller

Papara’nın “Dünyanın ilk sesli kartı: Voice Card” projesinin Büyük Ödül’ün sahibi olduğu Sardis Ödülleri 2023’te İş Bankası Yılın En İnovatif Finansal Kuruluşu, Yılın En Yaratıcı Finansal Kuruluşu ve Yılın En Sorumlu Finansal Kuruluşu seçilirken Akbank Yılın Veriyi En Stratejik Kullanan Finansal Kuruluşu ve Yılın En Yenilikçi Finansal Kuruluşu ödüllerinin sahibi oldu.

2023 Sardis Ödülleri’nde tüm kazananların listesini buradan indirebilir, ödül seremonisini Sardis Awards YouTube hesabından tekrar izleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.