Sanofi’de üst düzey atama

Sanofi Türkiye ve Levant Kurumsal İlişkiler ve Pazara Erişim Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

11.01.2021 - 17:09 | MediaCat

Sanofi'de üst düzey atama

İlaç sektöründe faaliyet gösteren Sanofi’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Sanofi Türkiye ve Levant Kurumsal İlişkiler ve Pazara Erişim Direktörü Güray Karacar oldu. Karacar, şirketin kurumsal ilişkiler ve pazara erişim departmanı iş süreçlerinin ve ekiplerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nden mezun olmasının ardından kariyerine 2000 yılında ORSA & Tribeca İletişim Danışmanlığı’nda adım atan Güray Karacar, 2003 – 2016 yılları arasında Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Genel Sekreterliği görevini yürüttü. Görev süresi boyunca Center for International Private Enterprise (CIPE) MENA Bölgesi Yürütme Kurulu Üyeliği, Dünya Bankası Sivil Toplum Diyaloğu Danışmanlığı, TÜSİAD Kurumsal Yönetim Komitesi ve BORGİP Projesi Üyeliği ve International Corporate Governance Network (ICGN) Ülke Temsilciliği görevlerinde bulunan Karacar, 2005 – 2007 yılları arasında Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Ulusal Program Koordinatörü olarak görev yaptı. Karacar, Sanofi’ye katılmadan önce son olarak Haziran 2016’dan beri Tofaş Dış İlişkiler Direktörü olarak görev yapmaktaydı ve görev süresince Otomotiv Sanayi Derneği, Kamu İletişimi ve Kurumsal İlişkiler Yöneticileri Derneği, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği, Etik ve İtibar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, TOBB Otomotiv Sanayi Meclis Üyeliği görevlerini yürütmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.