MediaCat

Sanata modern dokunuşlar

Harper’s Bazaar’dan sanata farklı bir yorumlama.

Sanata modern dokunuşlar

Harper’s Bazaar, dünyanın dört bir yanından ünlü modelleri, tarihsel sanat yapıtlarını modern bir dokunuşla yeniden yaratmak için bir araya getiriyor. Fotoğraf sanatçısı Pari Duvoric’in, “Art of Beauty” isimli çalışması için bir araya gelen Winnie Harlow ve Halima Aden gibi modeller, ikonik sanat eserlerindeki karakterler gibi poz veriyor ve yapıtların kendileri için ne ifade ettiğini tartışıyorlar.

“America’s Next Top Model” serisinin en çarpıcı modellerinden Winnie Harlow, dünyanın en ünlü sanat eserlerinden, Leonardo da Vinci’nin “Mona Lisa”sı olmak için objektif karşısına geçiyor; cildindeki lekeler için insanların sürekli ona bir tedavisi olduğunu hatırlattıklarını belirtiyor ve “Neden farklı bir şekilde görünmek isteyeyim ki?” diyor.

Sudanlı model Halima Aden de Hollandalı ressam Johannes Vermeer’in, “İnci Küpeli Kız” tablosuna yeniden hayat veriyor. Tesettürlü model, iki kulağının da delik olduğunu fakat daha önce kimseye göstermediğini söylüyor. Aynı zamanda ünlü model mütevazılığın onun için fiziksel ve ruhsal açıdan çok önemli olduğunu, herkesin alçakgönüllü bir hayat sürmesi gerektiğini belirtiyor.

Galeride ayrıca model Candice Huffine ve Hari Nef’in de fotoğrafları yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.