Samsung yeni dizüstü bilgisayar serilerini tanıttı

Tüketici elektroniğinde pazar lideri ve BT'de dünya lideri Samsung Electronics...

22.08.2008 - 13:23 | MediaCat

Tüketici elektroniğinde pazar lideri ve BT’de dünya lideri Samsung Electronics, Samsung Dizüstü Bilgisayar serilerini 21 Ağustos 2008, Perşembe akşamı Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşen lansmanda tanıttı.

Üstün performans, yenilikçi stil, sınırsız özgürlük, detaylı işçilik ve Samsung’a özel Kristal tasarıma sahip, sınırsız hareket özgürlüğü sağlayan yeni dizüstü R510, R560, Q310, Q210 ve birçok yeni model Samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü C.S.Lee, Samsung Electronics Bilgi Teknolojileri Ürünleri Departmanı Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep konuşmaları ve showman Beyazıt Öztürk’ün renkli sunumu ile tanıtıldı.

Samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü C.S.Lee açılış konuşmasında Türkiye’de çok kısa sürede beyaz eşya, cep telefonu ve IT alanlarındaki kazandıkları başarıları dizüstü bilgisayarda da yakalayacaklarını, Samsung’un üstün teknoloji ve tasarımdaki farklılığını dizüstünde de tüketicilere sunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.