MediaCat

Buzdolabında bir origami dünyası

Samsung’dan geniş hacimli bir reklam filmi.

Buzdolabında bir origami dünyası

Eğer küçük bir evde yaşıyorsanız, daha rahat bir yaşam sürmek için daha geniş bir yaşam alanının hayalini kurmanız kadar doğal bir şey olamaz. Tıpkı Ukraynalılar gibi. Çoğunlukla küçük evlerde yaşayan ve mutfaklarında bol miktarda erzak bulundurma geleneğine sahip olan Ukraynalılar için geniş bir buzdolabına sahip olmak, kuşkusuz hayatı çekilebilir kılan nitelikler arasında yer alıyor.

Samsung‘un Ukrayna’da yayınlanan “Hayal edebileceğinizden daha fazla alan” sloganlı reklam filminde de Samsung Space Max’ın genişliği vurgulanıyor. Filmde, uzun zamandır ayrı kaldığı babasının kutup istasyonundan dönmesi için gün sayan minik çocuk, buzdolabının içine origamiden bir dünya yaratıyor. Eve dönen baba buzdolabını açtığında çocuğunun sürprizi ile karşılaşıyor. Buzdolabı aynı zamanda geniş hacmi sayesinde hem yiyecekleri hem de koca bir oyun dünyasını barındırabiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.