Yarınlar umutlarla güzel

Macar araştırma şirketinden kalplere dokunan bir kampanya.

17.07.2017 - 17:56 | Gönül Hadımlı

Yarınlar umutlarla güzel

Dünyadaki insan nüfusunun, kötü ve bilinçsiz eylemlerin sonucu olarak, yaşadığımız gezegene çok büyük zararlar verildiği aşikâr. Son zamanlarda gelişen teknolojiyi doğal enerji kaynaklarını verimli kullanmak için bir araç haline getirerek enerji tüketimini ve kirliliğini minimize etmeye dair çalışmalar giderek artıyor. Hepimiz çözüm bulmak için acele etmemiz gerektiğini farkındayız. Peki, gerçekten farkında mıyız?

İklim değişikliği ve çevre üzerine araştırmalar yapan Macaristan menşeli Grantham Araştırma Enstitüsü yayınladığı reklam kampanyasında, farkındalık yaratmak adına yeni nesli nasıl bir dünyanın beklediğine dikkat çekiyor. 30’uncu yaş günü için oğluna bir mektup yazan annenin düşünceleri ve endişeleri üzerine kurgulanmış olan reklam filmi oldukça gerçekçi. Filmde, sanayileşmenin sonucu olarak artan zararlı gaz salınımlarının gezegenimize oldukça büyük hasarlar verdiği gözler önüne seriliyor ve aslında geleceğin doğal kaynak kullanımına gidilerek ne kadar da temiz ve parlak olabileceğinden bahsediliyor.

Kaynak: Coloribus

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.