MediaCat’ten bir ilk

Yepyeni dijital abonelik fırsatıyla MediaCat’in son 10 yıllık arşivine anında erişim imkânı yakalayın.

18.07.2017 - 11:11 | MediaCat

MediaCat’e abone olmanın tam zamanı

Kapital Medya çatısı altında çeyrek asırdır pazarlama iletişimi sektörünün gündemini belirleyen ve sektör paydaşları için bir referans kaynağı haline gelen MediaCat, yenilenen abonelik sistemi ile karşınızda!

Kağıttan vazgeçemeyenler için yalnızca basılı; okuma deneyimi çoktandır bir ekranla bütünleşmiş olanlar için yalnızca dijital ve bir taşla iki kuş vurmak isteyenler için basılı-dijital kombin abonelik fırsatlarıyla tanışın.

Yepyeni dijital abonelik fırsatıyla MediaCat’in son 10 yıllık arşivine anında erişim imkânı yakalamanın yanı sıra, abone olan herkese tanınan indirim avantajlarını görmek için http://www.mediacatonline.com/abone-ol/#nedenAbone adresini ziyaret edin.

Kapital Medya imzası taşıyan tüm yayınlar Premium’da

MediaCat’in yanı sıra Digital Age ve Pi dergilerini de bünyesinde barındıran Kapital Medya’nın yeni abonelik alternatiflerinden biri olan Premium’da, üç yayının sırasıyla 10, 50 ve 500 kullanıcıya birden erişilebilir hale geldiği Premium, Premium Plus ve Premium Gold modelleri de sizleri bekliyor. http://www.mediacatonline.com/premium-uyelik/

Pazarlama iletişimine dair Türkiye ve dünya gündeminden en son gelişmeleri kaçırmamak için üye olmayı veya üyeliğinizi yenilemeyi unutmayın.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.