MediaCat

Samsung TV’lere NFT desteği

Samsung’un yeni televizyonları NFT’lerin incelenmesine ve satın alınmasına izin verecek.

Samsung TV’lere NFT desteği

NFT rüzgârına kayıtsız kalamayan markalardan en yenisi Samsung oldu. Bir basın açıklamasıyla 2022 televizyon serisinin NFT desteği ile geleceğini açıklayan şirket, bu destekle NFT meraklılarının televizyon ekranlarından dijital sanat eserlerine göz atmalarına, onları satın almalarına ve tek bir yerde görüntülemelerine olanak sağlayacak.

Samsung’un basın açıklamasında yer verdiği ifadeler şöyle: “NFT’lere olan talebin artması, günümüzün görüntüleme ve satın alma ortamında hiç olmadığı kadar büyük bir çözüm ihtiyacı yarattı. 2022’de Samsung, dünyanın ilk televizyon ekranı tabanlı NFT gezgini ve pazaryerini tanıtıyor; en sevdiğiniz sanat eserlerine göz atmanıza, onları satın almanıza ve tek bir yerde görüntülemenize olanak tanıyan çığır açan bir platform.”

Bu girişimiyle Samsung, NFT’leri bu kadar önemli ölçüde destekleyen ilk büyük televizyon üreticisi oldu. Rakiplerinin ne tür aksiyonlar alacağını ve gelişmenin bir trende dönüşüp dönüşmeyeceğini zamanla öğreneceğiz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.