Şampiyonlar Lassa reklamlarında

Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen ve Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner Lassa’nın “Sağlamsa Lassa” sloganıyla karşımıza çıkıyor.

09.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen ve Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner Lassa’nın “Sağlamsa Lassa” sloganıyla karşımıza çıktılar. Bu iki isim önlerine çıkan engelleri avantaja çevirmeyi başarmış, yollarına sağlam basarak devam edebilmiş ve Lassa’nın reklam filminde kullanılan yol metaforuyla birebir örtüşmüş durumdalar.

Özer Feyzioğlu’nun yönettiği reklam filminde Şahika Ercümen ve Semih Saygıner’e engellerle dolu yol boyunca birer Lassa eşlik ediyor ve verilmek istenen mesaj tüketiciye görsel açıdan zengin bir biçimde sunuluyor. Reklam filminin çekimleri sekiz gün içinde Kayseri ve Antalya gibi Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde farklı hava şartlarında çekilmiş. 

Reklamın jingle’ını Mazhar Alanson seslendiriyor, müzik ise Nil Karaibrahimgil’e ait. Serdar Erener imzasını taşıyan reklam filminin, “Sağlam basıcan bu hayatta” cümlesiyle hedef kitlesine seslenen melodisini ilerleyen günlerde farklı müzisyenlerin seslerinden de dinleyeceğiz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.