Orta Doğu’da yılın halkla ilişkiler şirketi Hill+Knowlton Strategies

Sektörün en etkin yayın kuruluşu olan The Holmes Report,Hill+Knowlton Strategies’i 2011 yılının ‘Orta Doğu Halkla İlişkiler Şirketi’ seçti

09.02.2012 - 00:00 | MediaCat

The Holmes Report, dünya genelinde 46 ülkede 84 ofis ile faaliyet gösteren ve Orta Doğu’da ilk ofisini 1985 yılında Bahreyn’de açan Hill+Knowlton Strategies’i 2011 yılının ‘Orta Doğu Halkla İlişkiler Şirketi’ seçti.

The Holmes Report’ta yayınlanan haberde, bölgedeki ilk ofisi 1985’de Bahreyn’de kurulan, o günden bu yana da Orta Doğu’da halkla ilişkiler sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen Hill+Knowlton Strategies’in, özellikle 2011 yılında bölgede yaşanan politik çalkantılar ve zorlayıcı ekonomik koşullara rağmen gösterdiği başarı ve pazarda büyümeye devam etmesi sebebiyle bu ünvanı elde ettiği belirtildi.

Dünya genelinde 46 ülkede 86 ofisi ile değişik sektörlerden, geniş bir müşteri portföyüne hizmet eden Hill+Knowlton Strategies Türk pazarında da bir süredir faaliyet gösteriyor. Türk halkla ilişkiler sektörünün ilk şirketlerinden olan Global Tanıtım’ı 2010 yılında satın alan şirket böylece 2011 yılı içinde hızlı büyüyen ek bir pazara daha sahip oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan, Hill+Knowlton Strategies Avusturalya, Orta Doğu, Afrika, Güney ve Orta Asya (AMEASCA) Başkan ve CEO’su Dave Robinson “The Holmes Report gibi prestijli ve etkili bir sektör yorumcusundan bu tanımı almış olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu bölgede 27 senedir işimizi, itibarımızı, müşteri portföyümüzü oluşturmak için çok çalıştık. Bu ödül, büyük bir çaba ve bağlılıkla her gün kendini firmaya ve müşterilerine adayan tüm çalışanlarımızı onurlandırmıştır” dedi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.