MediaCat

Russell Belk’i tanımanız için 3 neden

Pazarlama dünyasının ufuk açıcı isimlerinden Prof. Dr. Russell Belk ile tanışın.

Russell Belk’i tanımanız için 3 neden

6-10 Kasım’da iş ve markalar dünyasının en’lerini bir araya getiren Brand Week Istanbul’un akıllara kazınacak konuşmacılarından biri York Üniversitesi Kıdemli Araştırma Profesörü ve Schulich İşletme Okulu Pazarlama Bölüm BaşkanıProf. Dr. Russell Belk. Tüketici davranışları alanında uzmanlaşmış Belk’i yakından tanıyalım.

Tüketici benliğinin uzantıları

Russell Belk, “extended self” kavramının isim babası. Markaların ürünlerinin tüketicilerin kendi benliklerinin bir uzantısı haline geldiğinden bahseden bu kavram, günümüz dijital dünyasında tüketici davranışlarının nasıl şekillendiğine ışık tutuyor. Akıllı telefon, tablet ve daha birçok ürünü tüketicilerin nasıl kendilerinin bir parçasıymışçasına benimsediklerini ve bu konumlandırmanın tüketici gözünde neden ve nasıl gerçekleştiğini açıklayan bir kavram “extended self”.

Belk’in sadece pazarlama ve iletişim dünyasına değil, tüm dünyaya kattığı en büyük kavramlardan biri olan “extended self”; tüketicinin markaya ve markanın tüketiciye olan bakış açısına, markaların iletişim stratejilerine ve diğer pek çok alana ışık tutuyor.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.