Emrah Karpuzcu hakkında bilmediğiniz 6 şey

Emrah Karpuzcu hakkında bilmediğiniz 6 şey

Karpuzculuk, sinemacılık, fonksiyonel sosyallik ve diğerleri…

25.09.2017 - 10:53 | Tuğba Özögretmen

Muhabbet’in kurucu ortağı Emrah Karpuzcu, her ne kadar tanımadığı insanların hakkında altı şey bilmesini istemese de cesur açıklamalarla karşımızda!

Serinin önceki isimlerine göz atmak isteyenleri, Alametifarika Kurucu Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Uğurcan Ataoğlu, Titrifikir Kurucu Ortağı ve ECD’si Kerem Kanık, 4129Grey CEO/Chief Happiness Officer ve Grey EMEA Chief Digital Officer Alemşah Öztürk, Cheil Worldwide Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Serdesin Kurucu ve Chief Creative Director’ı Serhat Bayram, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı ve ECD’si Arda Erdik, Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, Rafineri Kreatif Direktörü Setenay Özcan Yıldırım, Ogilvy&Mather İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy, C-Section Kreatif Direktörü Kıvanç Talu, MullenLowe İstanbul ECD’si Emrah Akay, Medina Turgul DDB Yönetici Kreatif Direktörü Gökhan Erol, Conept ECD’si Kerem Özkut, Puck Global Kreatif Direktörü Haluk Erkmen, SesliHarfler linked by Isobar CEO’su Özgür Karaçak, Movida Plus MAP Ajans Başkanı Oğuzhan Akay, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Güldeniz Şeşen ve Batesmotelpro Kurucu Ortağı Volkan Öge ve Leo Burnett İstanbul Kreatif Direktörü Oktar Akın‘ın bilinmeyenlerine alalım.

1. Akhisar dolaylarından bir Egeliyim.

Olayları zeybek oynayan efe edasıyla ağırdan alırım, yavaş davranırım. Çerez niyetine zeytin yerim. “Yiyin gari” diye reklam yazdım. (Anneannem söyledi, ben yazdım.)

2. Soyadımın hakkını verdim.

Küçükken karpuzculuk yaptım. Okul olmadığında ve yaz tatillerinde dayımın batırdığı sayısız işte onun çırağıydım. Kahvehanede, lokantada, nakliyat bürosunda, araba galerisinde, tütün tarlasında çalıştım.

3. Çalışmak dışında pek bi’ şey bilmem.

Okulda okurken bi’ yandan çalıştım. İşte çalışırken de çok çalıştım. Hayatım boyunca çalışkanlığımın ekmeğini yedim. Hobim yok, fobim yok, hiç bi’ serseriliğim, hiç bi’ çılgınlığım yoktur.

4. Arthouse sinema filmi çekiyordum, direkten döndüm.

Sinemacı arkadaşlarımın iyi niyetli teşviklerinden gaza geldim. Neredeyse bir yıllık çalışmanın sonunda, filmin mekânlarını gezerken kafama dank etti. Bin bir özürle projeden çekildim.

5. Arkadaşlıkta mesafe problemim var.

Ya çok mesafeli ya da hiç mesafesiz olabiliyorum. Fonksiyonel sosyallik beni hem gerer hem yorar. Tanıştığım herkesle görüşüp arkadaşlık kuramam. Arkadaşlarımı yanaktan öperim, kol atarım, böğrüme basarak sarılırım.

6. Tanımadığım insanların, hakkımda 6 şey bilmelerini istemem.

Kendimi çok anlatmayı ve kendini çok anlatan insanları sevmem. Ama enginar dolmasının yapraklarını dişimle sıyırmayı aşırı derecede severim. Eyvah, 6 şey oldu!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.