Rtük’ten şikayet hattı

RTÜK, vatandaşların, rahatsız olduğu televizyon programları hakkındaki şikayetlerini daha kolay ve ayrıntılı iletebilmesi amacıyla 'özel hat' kurdu.

14.07.2006 - 00:00 | MediaCat

RTÜK, vatandaşların, rahatsız olduğu televizyon programları hakkındaki şikayetlerini hem daha ucuza hem daha kolay bildirebilmesi için 444 1 178 numaralı özel telefon hattını kurdu.

Son dönemde TÜBİTAK ile yaptığı anlaşma ve sayısal yayıncılığa geçiş konusundaki teknolojik atılımıyla dikkat çeken RTÜK, web sayfasını da yeniledi. Çeşitli araştırmaların yer aldığı sitede, vatandaşların, rahatsız oldukları televizyon programlarından daha kolay şikayetçi olabilmeleri ve şikayetlerini daha ayrıntılı iletebilmeleri için 444 1 178 hattının kurulduğu da duyuruldu. (medyatava)

Bu hattın “Alo 178 RTÜK Sikayet Hattı’ndan iki büyük farkı bulunuyor. Eskisine oranla daha ucuz olacak olan yeni hattaki bir diğer farklılık sayesinde artık vatandaş şikayetini banda kaydetmek yerine hattın öbür ucundaki bir uzman ile birebir görüşerek iletebilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.